Maršrutai Verknės upe

Maršrutas baidarėmis Verkne „Laukinė diva“
Kur plaukiam?

Zabarauskų k./ Kareiviškių k. – Popsių k. Stovyklavietė „Vapsa“
Maršruto ilgis 20 km. arba 12 km.

Tai pats populiariausias 20 arba 12 kilometrų plaukimo maršrutas Verknės upe, tinkantis visai šeimai ir tikriems plaukimo baidarėmis gurmanams, kurie trokšta pažinti tikrąjį, natūralų šios Dyvos – „Verknės“ grožį.

Ši atkarpa reikalauja plaukikų susikaupimo ir gero pasirengimo 6 arba 4 valandas trunkančiam plaukimui. Plaukdami pažinsite natūralų upės grožį su daugybe vingių ir kilpų, natūraliai susiformavusių kliūčių, priversiančių įrodyti ekipažų išradingumą. Tai paslaptingas šios upės natūralaus grožio atskleidimas neurbanizuotoje, regioninio parko teritorijoje.

Atvykus į stovyklavietę „Vapsa“ galėsite įsikurti nakvynei tikrame gamtos kampelyje, kurį supa Verknės upės vingis ir kairysis jos intakas „Vapsa“. Čia, kelionės metu, galėsite saugiai palikti transportą ir įsikurti.

Stovyklavietėje jus sutiks visada geros nuotaikos personalas, kuris suteiks visą reikalingą informaciją apie plaukimą, parinks puikiai paruoštą inventorių ir saugiai transportuos į kelionės pradžią Zabarauskų arba Kareiviškių kaime.

Plaukimą baigsite sugrįžę į stovyklavietę, kurioje, galėsite mėgautis stovyklavietės teikiamais malonumais ir gamta.  

 

Pačios baidarės Jums laiko nerezervuos. Suskubkite!

Keletas tuzinų, visapusiškai plaukimamas Verknės upe parengtų baidarių, laukia pradedančiųjų ir jau patyrusių keleivių. Galima plaukti ilgai trumpas distancijas arba greitai ilgas -svarbiausia, kad būtų gera nuotaika.