Maršrutai Verknės upe

Maršrutas baidarėmis Verkne „Nuotaikinga šokėja“
Kur plaukiam?

Popsių k. Stovyklavietė „Vapsa“- Pikelionių k.
Maršruto ilgis apie 15 km.

Tai 15 kilometrų plaukimo maršrutas Verknės upe, tinkantis visai šeimai, tinkantis tikriems plaukimo baidarėmis gurmanams, kurie trokšta pažinti Verknės upės įvairovę. Lyg nuotaikingas šokis ši „Verknės“ atkarpa atskleis keliautojams besikeičiantį jos grožį ir virsmą iš Laukinės Divos į nuotaikingai besisukančią lietuvaitę, šienojais kvepiančiuose laukuose.

Ši 5 valandų atkarpa sutiks Jus gausa vingių ir kilpų, natūraliai susiformavusių kliūčių,  priversiančių įrodyti ekipažų išradingumą, o likusią kelionės dalį leis ramiai grožėtis supančia gamta, kartais pakviesdama šokiui.

Atvykus į stovyklavietę „Vapsa“ galėsite įsikurti nakvynei atokiame, ramiame, tikrame gamtos kampelyje, kurį supa Verknės upės vingis ir kairysis jos intakas „Vapsa“. Čia, kelionės metu, galėsite saugiai palikti transportą ir įsikurti.

Stovyklavietėje jus sutiks visada geros nuotaikos personalas, kuris suteiks visą reikalingą informaciją apie plaukimą, parinks puikiai paruoštą inventorių ir palydės jus plaukimui nuo stovyklavietės iki Pikelionių kaimo.

Baigus plaukimą  personalas saugiai transportuos Jus į stovyklavietę, kurioje, galėsite mėgautis stovyklavietės teikiamais malonumais ir gamta. 

 

Pačios baidarės Jums laiko nerezervuos. Suskubkite!

Keletas tuzinų, visapusiškai plaukimamas Verknės upe parengtų baidarių, laukia pradedančiųjų ir jau patyrusių keleivių. Galima plaukti ilgai trumpas distancijas arba greitai ilgas -svarbiausia, kad būtų gera nuotaika.