Maršrutai Verknės upe

Maršrutas baidarėmis Verkne „Švelnioji svajoklė“
Kur plaukiam?

Pikelionių k. – Birštonas
Maršruto ilgis apie 25 km.

Tai 25 kilometrų plaukimo maršrutas Verknės upe, tinkantis visai šeimai,  tikriems plaukimo baidarėmis gurmanams, kurie trokšta pažinti Verknės upės įvairovę ir visą atsiveriantį jos grožį – pailsėti.

Ši  upės dalis suteiks galimybę pesiiriant ramiais irklų įriais grožėtis kraštovaizdžiu, pušynais, atodangomis ir kitais Nemuno kilpų regioninio parko gamtos stebuklais. Keliautojus į dviejų upių – Nemuno ir Verknės santaką  lydės žvelgiančios uolos viršus, kur kadaise vietiniai stebėję ant uolos užsikorusias  stirnas šią uolą praminę Ožkų pečiumi.

Atvykus į stovyklavietę „Vapsa“ galėsite įsikurti nakvynei atokiame, ramiame, tikrame gamtos kampelyje, kurį supa Verknės upės vingis ir kairysis jos intakas „Vapsa“. Čia, kelionės metu, galėsite saugiai palikti transportą ir įsikurti.

Stovyklavietėje jus sutiks visada geros nuotaikos personalas, kuris suteiks visą reikalingą informaciją apie plaukimą, parinks puikiai paruoštą inventorių ir saugiai transportuos jus į plaukimo pradžios vietą, o baigus plaukimą  į stovyklavietę, kurioje, galėsite mėgautis stovyklavietės teikiamais malonumais ir gamta.

Pačios baidarės Jums laiko nerezervuos. Suskubkite!

Keletas tuzinų, visapusiškai plaukimamas Verknės upe parengtų baidarių, laukia pradedančiųjų ir jau patyrusių keleivių. Galima plaukti ilgai trumpas distancijas arba greitai ilgas -svarbiausia, kad būtų gera nuotaika.